Lustra przemysłowe ze stali nierdzewnej do zastosowania w trudnych warunkach

Lustra te przeznaczone są dla zakładów przemysłowych i fabryk używających w procesach produkcyjnych bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe…), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa.

  • Część optyczna wykonana ze stali nierdzewnej, bez ramy
  • Unikalna jakość obrazu, bez zniekształceń.
  • Wypukłość pod kątem obserwacji 90° (kontrola 2 kierunków).
  • Do wyboru uchwyty ze stali ocynkowanej ogniowo lub ze stali nierdzewnej
  • Gwarancja 2 lata (część optyczna i uchwyty).

    

       Recyclable

       

Numery katalogowe luster ze stali nierdzewnej dla zakładów przemysłowych i fabryk używających w procesach produkcyjnych bardzo wysokich temperatur :

UCHWYT ZE STALI OCYNKOWANEJ OGNIOWO:

   

  

Numery katalogowe luster ze stali nierdzewnej dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa (HACCP, ...):

UCHWYT ZE STALI NIERDZEWNEJ:

 

WIĘCEJ

DANE TECHNICZNE

Nietłukące Tak
Użytkowanie Wewnętrzne
Odległość obserwacji Od 10 do 20 metrów
Część optyczna Inox
Wypukłość 90° (kontrola 2 kierunków)
Gwarancja 2 lata

WIĘCEJ INFORMACJI

Lustra do zastosowania w trudnych warunkach przeznaczone są dla zakładów przemysłowych i fabryk używajacych w procesach produkcyjnych bardzo wysokich temperatur (odlewnie, piece szybowe…), a także dla zakładów przemysłu spożywczego o zaostrzonych normach bezpieczeństwa. Lustro wykonane jest ze stali nierdzewnej, nie posiada ani ramy, ani zbędnych łaczeń, dzięki czemu:
• pozwala na czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia elementów lustra, gwarantując pełne bezpieczeństwo panujace w zakładach przemysłu spożywczego, eliminujac zagrożenie niekontrolowanego zanieczyszczenia;
• likwiduje wszelkie niebezpieczeństwo uszkodzenia lustra z powodu wysokich temperatur, bądź ewentualnych odłamków żaru.

Część optyczna cechuje się unikalną jakością i doskonałą ostrością obrazu, bez zniekształceń.


Lustra 814, 816 i 828 (dla wysokich temperatur) dostarczane są z kompletem uchwytów uniwersalnych do zamontowania na ścianie lub stalowym słupie o średnicy od 60 do 90 mm. Uchwyty są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo.Lustro i jego tylna część połączone są razem za pomocą śrub wykonanych równiez ze stali nierdzewnej, ułatwiających demontaż lustra w celu wyczyszczenia elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Specjalne otwory w dolnej partii pleców lustra zapobiegają gromadzeniu się wody po czyszczeniu.


Lustra 815, 817 i 829 (dla przemysłu spożywczego) wykonane są w 100% ze stali nierdzewnej (zwierciadło, plecy i uchwyty) i są całkowicie szczelne.

Lustra posiadają 2-letnią gwarancję.

AKCESORIA

DO POBRANIA

816

Lustro ze stali nierdzewnej Ø 600 mm

DO POBRANIA (645.08k)